Skip to main content
EvenementInformatiebijeenkomst

Introductieavond voor geïnteresseerden

By 10 juli 2026No Comments

Introductieavond voor geïnteresseerden

Di 25 aug

19:30 - 21:00

Op dinsdag 25 augustus organiseren we een introductieavond voor Het Gastenhuis Haarlem. Heeft u interesse in wonen in Het Gastenhuis Haarlem voor uzelf of voor een familielid/kennis? Of bent u geïnteresseerd in werken bij Het Gastenhuis Haarlem? Kom dan naar de introductiebijeenkomst. Aanmelden kan via onderstaande knop. De bijeenkomst is van 19.30 – 21.00 uur. Als casemanager of andere geïnteresseerden bent u ook van harte welkom. De informatieavond wordt georganiseerd bij een horecagelegenheid in de buurt van Het Gastenhuis Haarlem. Na uw aanmelding ontvangt u een e-mail met daarin de exacte locatie van de bijeenkomst.

Begin 2027 openen we in Haarlem een nieuwe locatie met in totaal 40 appartementen, waarvan enkele voor (echt)paren. Het Gastenhuis komt in het gebouw Rootz aan de Kennedylaan, in stadsdeel Schalkwijk. De omgeving rondom Het Gastenhuis is een groene woonwijk met nieuwe woningen en voorzieningen. Op korte afstand ligt Centrum Schalkwijk met winkels en dagelijkse voorzieningen, zodat u veel bij de hand heeft in de buurt.

We kijken er naar uit u te ontmoeten.

Meld u aan voor 25 augustus 2026

Actueel in Haarlem

Vacature

Verzorgende IG Haarlem

Wil jij de tijd hebben voor de mensen voor wie je zorgt? Geloof jij, dat iemand met een gevorderde dementie nog best een aangenaam leven kan hebben? Als hij maar begrepen wordt, lekker onder de mensen is, en niet in zijn vrijheid wordt beknot? Werk jij liever vanuit je gevoel en creativiteit dan vanuit regels en protocollen? En hou je niet van logge organisaties, overbodig management en bureaucratie? Wij maken graag kennis met je.
  1. De zorg bieden waarin jíj gelooft;
  2. Kleinschalige, huiselijke dementiezorg met open deuren;
  3. Een plek waar je wordt gezien en gewaardeerd;
  4. Hoge klant- en medewerkertevredenheid, Top-10 positie ZorgkaartNederland

Bijzondere werkplek

In dit Gastenhuis wonen 22 mensen met dementie, en maak je deel uit van een vast team van ca. 25 collega’s. Bewoners kunnen gewoon de deur uit voor een boodschap, ommetje of bezoek. Zij hebben hun eigen appartement met badkamer en kitchenette, en sommigen een tuintje. Onze koks koken dagelijks vers en gezond, bewoners helpen mee. Onze hiërarchie is plat: per huis zijn er 1 of 2 leidinggevenden. Kortom: korte lijntjes, en een persoonlijke sfeer. Mail mij de brochure ‘Werken bij’

Wat ga je doen?

Samen met je team verzorg en begeleid je onze bewoners. Je adviseert je collega’s, en houdt het team en de familie goed op de hoogte via het zorgdossier en overleggen. We hebben meestal 1 of 2 stagiairs/leerlingen in het team. Jij helpt bij hun begeleiding. Je bouwt echt een band op met bewoners, vaak ook met hun familie. Samen zorgen we voor een fijne, huiselijke sfeer, waarin iedereen zich thuis voelt.

Wat wij bieden

  • Goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO VVT, plus een paar extra’s. Hier lees je alle arbeidsvoorwaarden.
  • Eigen regie vinden we niet alleen belangrijk voor onze bewoners. Ook als medewerker krijg je ruimte om veel zelf te bepalen.

Wat wij vragen

  • Diploma Verzorgende IG;
  • Affiniteit met mensen met dementie;
  • Flexibiliteit om alle diensten te draaien, uiteraard in overleg.

Sfeer proeven?

Benieuwd of werken bij Het Gastenhuis als verzorgende IG iets voor je is? Kijk onderstaande video van Robine. Meer video’s zie je op onze Bij ons kijken-pagina. Vraag de Werken bij-brochure aan. En ga even neuzen op Facebook of ons YouTube-kanaal!
Lees verder

Vacature

Verpleegkundige Haarlem

Je bent verpleegkundige en goed in wat je doet. Maar bij Het Gastenhuis ben je meer dan je rol. Je bent ook stralend voorbeeld, aanspreekpunt en sfeermaker. Je bouwt mee aan een warm thuis voor mensen met dementie. Je krijgt de tijd en de ruimte om aandacht te geven. Om te doen wat nodig is én wat goed voelt.  

Meer dan je rol

Als verpleegkundige zorg je voor de continuïteit van zorg, houdt het overzicht en schept vertrouwen. In overleg met familie, huisarts en specialisten coördineer je wat nodig is. Je spreekt actief af, bewaakt de uitvoering en zorgt ervoor dat iedereen weet waar hij aan toe is. Maar je bent meer dan je rol. Je bent stralend voorbeeld, voor de bewoners en voor het team. Je bent sfeermaker en je durft jezelf mee te nemen, inclusief je interesses. Je brengt onze visie tot leven. Niet vanaf de zijlijn, maar midden in de zorg.

Dit krijg je ervoor terug

  • Alle ruimte om initiatief te nemen.
  • Je kunt jezelf zijn in een gastvrij huis, dat voelt als thuis.
  • Goede arbeidsvoorwaarden volgens de cao VVT, plus extra’s. Deze functie is ingeschaald in FWG 45.
  • 33 verlofdagen per jaar bij een 36-urige werkweek.
  • Eten doen we samen. Tijdens je dienst kookt de kok vers en gezond, en ga je met collega’s en bewoners aan tafel.
  • Verder zijn er fijne extra’s, zoals een 13e maand collectiviteitskorting bij CZ en een aantrekkelijke fiscale regeling als je een fiets of sportschoolabonnement aanschaft.
  • Verdieping in je vak en samenwerking door e-learnings en trainingen.
  • Doorgroeimogelijkheden naar de functie van locatiemanager.
  • Parkeergelegenheid.

Wat we van je vragen

  • Je hebt een diploma Verpleegkundige, niveau 4 of 5.
  • Je hebt een hart voor mensen met dementie.
  • Je bent communicatief sterk, empathisch en je hebt coachende vaardigheden.
  • Je vindt het geen probleem om, natuurlijk in overleg, alle diensten te draaien.
  • Je durft jezelf mee te nemen, inclusief je interesses en eigenschappen.
  • Tijdelijke vacature voor Verpleegkundige of VIG ivm vervanging zwangerschapsverlof. Periode 1 november 2026 – mei 2027.
Lees verder
Bekijk meer verhalen