Skip to main content
Uncategorized

Annette en Kees van Gastenhuis Teteringen sterren in Zorgdebat Omroep Brabant!

By 21 december 2022december 22nd, 2022No Comments

Annette en Kees van Gastenhuis Teteringen sterren in Zorgdebat Omroep Brabant!

Super leuk tv-optreden en filmpje van Gastenhuis Teteringen tijdens het Omroep Brabant Zorgdebat afgelopen zaterdag van 16-17.30 uur. Kijk het optreden terug vanaf minuut 41 via deze link.

Marcel Canoy (hoogleraar gezondheidseconomie) pleit daar voor kwaliteit van leven in plaats van zorgprotocollen. Vervolgens zien we Kees en Annette die hun werkwijze in Teteringen toelichten. Hieronder is ook het filmpje van Teteringen los te zien.

Het tv-debat ging over het vastlopen van de ouderenzorg, nu iedereen thuis moet blijven wonen bij gebrek aan ouderenzorg(woon)plekken en zorgmedewerkers. De overheid zegt het niet meer te kunnen oplossen, mensen moeten het zelf gaan regelen. Als positief voorbeeld werd Gastenhuis Teteringen genoemd, aangedragen door de huisarts van dit Gastenhuis, die ook spreker was in het Zorgdebat.

Na de 2 minuut videoreportage die Omroep Brabant twee weken geleden opnam in Gastenhuis Teteringen, kwamen Kees en Annette ook aan het woord in de uitzending. Bekijk de leuke video hieronder of klik op de link van Omroep Brabant!

Actueel in Teteringen

Vacature

Verzorgende IG Teteringen

Wil jij de tijd hebben voor de mensen voor wie je zorgt? Geloof jij, dat iemand met een gevorderde dementie nog best een aangenaam leven kan hebben? Als hij maar begrepen wordt, lekker onder de mensen is, en niet in zijn vrijheid wordt beknot? Werk jij liever vanuit je gevoel en creativiteit dan vanuit regels en protocollen? En hou je niet van logge organisaties, overbodig management en bureaucratie? Wij maken graag kennis met je.
  1. De zorg bieden waarin jíj gelooft;
  2. Kleinschalige, huiselijke dementiezorg met open deuren;
  3. Een plek waar je wordt gezien en gewaardeerd;
  4. Hoge klant- en medewerkertevredenheid, Top-10 positie ZorgkaartNederland

Bijzondere werkplek

In dit Gastenhuis wonen 22 mensen met dementie, en maak je deel uit van een vast team van ca. 25 collega’s. Bewoners kunnen gewoon de deur uit voor een boodschap, ommetje of bezoek. Zij hebben hun eigen appartement met badkamer en kitchenette, en sommigen een tuintje. Onze koks koken dagelijks vers en gezond, bewoners helpen mee. Onze hiërarchie is plat: per huis zijn er 1 of 2 leidinggevenden. Kortom: korte lijntjes, en een persoonlijke sfeer. Mail mij de brochure ‘Werken bij’

Wat ga je doen?

Samen met je team verzorg en begeleid je onze bewoners. Je adviseert je collega’s, en houdt het team en de familie goed op de hoogte via het zorgdossier en overleggen. We hebben meestal 1 of 2 stagiairs/leerlingen in het team. Jij helpt bij hun begeleiding. Je bouwt echt een band op met bewoners, vaak ook met hun familie. Samen zorgen we voor een fijne, huiselijke sfeer, waarin iedereen zich thuis voelt.

Wat wij bieden

  • Goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO VVT, plus een paar extra’s. Hier lees je alle arbeidsvoorwaarden.
  • Eigen regie vinden we niet alleen belangrijk voor onze bewoners. Ook als medewerker krijg je ruimte om veel zelf te bepalen.

Wat wij vragen

  • Diploma Verzorgende IG;
  • Affiniteit met mensen met dementie;
  • Flexibiliteit om alle diensten te draaien, uiteraard in overleg.

Sfeer proeven?

Benieuwd of werken bij Het Gastenhuis als verzorgende IG iets voor je is? Kijk onderstaande video van Robine. Meer video’s zie je op onze Bij ons kijken-pagina. Vraag de Werken bij-brochure aan. En ga even neuzen op Facebook of ons YouTube-kanaal!
Lees verder

Vacature

Vrijwilliger Teteringen

Zin om je nuttig te maken als vrijwilliger? Waarbij je gezellig onder de mensen bent, en het gevoel hebt dat je bijdraagt? Kom een paar uur per week geluksmomenten creëren voor een of meer van onze bewoners. In ons kleinschalige zorghuis met open deuren wonen 22 mensen met dementie. Als vrijwilliger geef je extra kleur aan hun leven. Door een activiteit te begeleiden, of samen op pad te gaan, misschien wel op de duofiets. Bewoners zullen er erg van genieten en ook de familie en ons team zal jouw hulp erg waarderen. Als je er regelmatig bent, bouw je een band op met bewoners en medewerkers.

Bijzondere werkplek met open deuren

In dit Gastenhuis wonen 22 mensen met dementie, en maak je deel uit van ons team van ca. 25 collega’s. Bewoners kunnen gewoon de deur uit voor een boodschap, ommetje of bezoek. Zij hebben hun eigen appartement, velen hebben hobby’s of dingen die ze graag doen. Sommigen hebben een huisdier. Je bent welkom een hapje mee te eten. Onze koks koken dagelijks vers en gezond. Kortom: een fijne en persoonlijke sfeer. Mail mij de brochure ‘Werken bij’

Voor jou?

Als vrijwilliger ondersteun je ons bijvoorbeeld een of tweemaal per week, gedurende een of meer uren. Je bent ook uitgenodigd bij gezellige bijeenkomsten, zoals met de kerst, pasen en koningsdag.

Contact leggen

Denk je dat het iets voor je is? Laat je contactgegevens achter via de solliciteer knop. De leidinggevende van dit Gastenhuis neemt dan contact met je op. We kijken ernaar uit je te ontmoeten!
Lees verder

Zie ginds komt de stoomboot

Bij veel van onze locaties is afgelopen week Sinterklaas gevierd. Zo ook in Teteringen. Daar kwam Sint…

Lees verder
Bekijk meer verhalen