Skip to main content
Uncategorized

Gastenhuis Vlijmen wordt weer meer en meer een open huis!

By 26 juni 2021juni 28th, 2021No Comments

Gastenhuis Vlijmen wordt weer meer en meer een open huis!

Heerlijk! Het Gastenhuis Vlijmen wordt weer meer en meer een open huis. Al eerder waren bewoners en personeel gevaccineerd. Maar nu de vaccinatiegraad in Nederland snel stijgt en de omgeving ook veiliger wordt, zijn de bezoekregelingen versoepeld. Bewoners kunnen weer makkelijker zelf of onder begeleiding van personeel, vrijwilligers of familie een wandeling maken. Heerlijk, met name nu we de zomer ingaan.

Limousine

Dat het ‘verkeer’ van en naar het Gastenhuis weer toeneemt, was ook op een speciale manier te merken. Zo stond tot verrassing van onze bewoners plots een grote, witte limousine voor de deur. Het was onze medewerker Nathalie die in een prachtige bruidsjurk, samen met haar puik geklede bruidegom, uitstapte. Ze wilde haar trouwdag graag delen met de bewoners, waar ze veelal ’s nachts als verzorgende met hart en ziel voor zorgt. De oh’s en ah’s waren niet van de lucht en de bewoners klapten en zongen voor het bruidspaar.

Een heuse bruidstaart werd aangesneden. Dat was smullen geblazen voor iedereen.

Actueel in Vlijmen

Vacature

Facilitair medewerker Vlijmen

Ben jij een beetje sociaal en krijg je voldoening van een mooi, verzorgd en schoon interieur? Hou je van werken in een zorgzame omgeving en in een divers team, waar iedereen gelijk is? Dit is je kans!
  1. Kleinschalige, huiselijke ouderenzorg met open deuren;
  2. Prima CAO-arbeidsvoorwaarden, incl. pensioen, eindejaarsuitkering en extra’s;
  3. Een plek waar je wordt gezien en gewaardeerd;
  4. Uren in overleg.

Bijzondere werkplek

In dit Gastenhuis wonen 22 mensen met dementie. Je maakt je deel uit van een vast team van ca. 25 collega’s. Bewoners kunnen gewoon de deur uit voor een boodschap, ommetje of bezoek. Per huis zijn er slechts 1 of 2 leidinggevenden. Korte lijntjes dus, en een persoonlijke sfeer. Mail mij de brochure ‘Werken bij’

Wat ga je doen?

Je zorgt dat onze hal, gangen, trappenhuis, huiskamer, toiletten en de appartementen van onze bewoners fris en schoon zijn. Ook draag je bij aan de fijne en persoonlijke sfeer in dit Gastenhuis, en aandacht voor onze bewoners. Af en toe pak je samen met een collega een grotere klus aan, zoals ramen lappen of het opruimen van de berging.

Wat wij bieden

  • Goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO VVT, plus extra’s. Hier lees je alle arbeidsvoorwaarden;
  • Onderdeel uitmaken van een fijn team. Kijk maar eens naar dit filmpje van Pieter.

Wat wij vragen

  • Affiniteit met ouderenzorg;
  • Verantwoordelijkheidsgevoel, nauwkeurigheid;
  • Je bent sociaal en geduldig;
  • Je bent flexibel inzetbaar.
Lees verder

Een maand vol gezelligheid

Oktober was een maand vol activiteiten bij Het Gastenhuis Vlijmen. De maand begon goed met het maken v…

Lees verder

Bewoners vertellen

‘Hier heb ik alles wat ik wil hebben’

Mevrouw Tonny de Vijlder (90) is sinds een jaar bewoonster van Het Gastenhuis Vlijmen. Hiervoor woonde…

Lees verder
Bekijk meer verhalen