Skip to main content
Uncategorized

Gastenhuis Bennekom in De Gelderlander

By 29 juni 2020september 10th, 2024No Comments

Gastenhuis Bennekom in De Gelderlander

Leuk interview met  Caroline en Edwin in De Gelderlander eergisteren! Zij gaan ons nieuwe Gastenhuis voor mensen met dementie in Bennekom leiden. Eind augustus verwelkomen zij en hun team de eerste bewoners. Er zijn nog een paar appartementen beschikbaar! > Klik hier voor het hele interview

Actueel in Bennekom

Vacature

Gastvrouw Bennekom

Op zoek naar een fijne baan in de kleinschalige ouderenzorg, maar (nog) geen diploma? Kom bij ons werken als gastvrouw/heer en word de spil in de huiskamer van onze 22 bewoners.
  1. Kleinschalige, huiselijke woonzorg met open deuren;
  2. Tijd voor persoonlijke aandacht voor bewoners;
  3. Prima CAO-arbeidsvoorwaarden, incl. pensioen, eindejaarsuitkering en extra’s;
  4. Een plek waar je wordt gezien en gewaardeerd;

Bijzondere werkplek

In dit Gastenhuis wonen 22 mensen met dementie, en maak je deel uit van een vast team van ca. 25 collega’s. Bewoners kunnen gewoon de deur uit voor een boodschap, ommetje of bezoek. Onze koks koken dagelijks vers en gezond, bewoners helpen mee. In onze teams is iedereen gelijk. Per huis zijn er slechts 1 of 2 leidinggevenden. Korte lijntjes dus, en een persoonlijke sfeer. Mail mij de brochure ‘Werken bij’

Wat ga je doen?

Samen met je collega’s zorg je voor een gezellige sfeer in onze huiskamer, waarin iedereen zich thuis voelt. Je helpt onze kok de maaltijden serveren, en opruimen na het eten. Je verwelkomt het bezoek en zorgt voor geluksmomenten voor onze bewoners.

Wat wij bieden

  • Goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO VVT, plus extra’s. Hier lees je alle arbeidsvoorwaarden;
  • Je krijgt ruimte om te werken vanuit je creativiteit en intuïtie. Kijk maar eens naar dit filmpje van Jacqueline.

Wat wij vragen

  • Een positieve en empathische instelling;
  • Bij voorkeur ervaring in de zorg voor mensen met dementie;
  • Flexibiliteit om alle diensten te draaien, uiteraard in overleg.
Lees verder

Bewoners vertellen

‘De rollator noem ik mijn hand-Mercedes’

Met zijn vriendelijke oogopslag, zijn charmante Limburgse tongval en zijn positivisme, is meneer Theo…

Lees verder

Bewoners vertellen

‘Mijn kamer staat vól met herinneringen’

In Het Gastenhuis Bennekom woont professor emeritus dr. ir. Jos van der Maesen (81). Hij  werkte zijn…

Lees verder
Bekijk meer verhalen