Skip to main content
Uncategorized

Het Gastenhuis Leusden viert 5 jaar met Medewerkers en Bewoners!

By 22 augustus 2023No Comments

Het Gastenhuis Leusden viert 5 jaar met Medewerkers en Bewoners!

Het Gastenhuis Leusden bestaat deze maand 5 jaar en dat kunnen we natuurlijk niet ongemerkt voorbij laten gaan.

Tijd voor een feestje, althans tijd voor 2 feestjes. De aftrap van 5 jaar werd 12 augustus gegeven in Maxima’s, waar alle medewerkers met hun partner een gezellige BBQ aangeboden kregen, onder muzikale opsiering door de liveband van niemand anders dan onze eigen Dennis.

Er is gezongen gedanst, gegeten en geborreld en als leuke, tikkeltje spannende, bijkomstigheid kon worden kennis gemaakt met Mirjam en Rober, het nieuwe zorgechtpaar, dat eind dit jaar het stokje van ons zal gaan overnemen.

Zaterdag 19 augustus was het dan tijd voor het tweede feest, een gezellige spelletjes middag voor de bewoners en hun naasten. Iedere bewoner kreeg een spaarkaart mee om langs de spellen te gaan en daar een sticker te bemachtigen. Iedere volle kaart (en ook iedere niet volle) kreeg een grote eetbare medaille. Éen van de spellen bestond uit een gekke fotoshoot in de kapsalon, dit leverde leuke en waardevolle kiekjes op van onze bewoner met hun naasten. Ook een ritje op onze nieuwe duofiets ontbrak niet.

Om de sfeer wat kracht bij te zetten kwam een heus draaiorgel spelen en klonken er bekende klanken. De inwendige mens werd verwend met oud Hollandse hapjes en met een frietje, snack en ijsje van de frietkraam.

Als afsluiting van het gezellige samenzijn volgde een groepsfoto en een gezamenlijk bellenblaasfestijn op het veldje voor de deur, waar we eerder die middag ook voor de naaste buren een buurtborrel schonken.

Ook deze dag waren Mirjam en Rober aanwezig om vast kennis te maken met hun toekomstige bewoners en familie.

Wij kijken terug op een mooi jubileum

Actueel in Leusden

Locatiemanager, Medewerkers

“Dit concept past me als een jas”

Het is pas haar elfde werkdag als de nieuwe locatiemanager van Het Gastenhuis Leusden, maar Petra Gell…

Lees verder

Vacature

Oproepkracht Helpende (plus)

Ben jij, Helpende of Helpende Plus, op zoek naar een fijne baan in de ouderenzorg? Waar je de tijd hebt voor de mensen voor wie je zorgt? Geloof jij, dat iemand met dementie nog best een aangenaam leven kan hebben? Als hij maar begrepen wordt, lekker onder de mensen is, en niet in zijn vrijheid wordt beperkt? Werk jij liever vanuit je gevoel en creativiteit dan vanuit regels en protocollen? En hou je niet van logge organisaties, overbodig management en bureaucratie? Wij maken graag kennis met je.
  1. Tijd voor persoonlijke aandacht;
  2. Kleinschalige, huiselijke woonzorg met open deuren;
  3. Een plek waar je wordt gezien en gewaardeerd;
  4. Hoge klant- en medewerkertevredenheid, Top-10 positie ZorgkaartNederland.

Bijzondere werkplek

In dit Gastenhuis wonen 22 mensen met dementie, en maak je deel uit van een vast team van ca. 25 collega’s. Bewoners kunnen gewoon de deur uit voor een boodschap, ommetje of bezoek. Zij hebben hun eigen appartement met badkamer en kitchenette, en sommigen een tuintje. Onze koks koken dagelijks vers en gezond, bewoners helpen mee. In onze teams is iedereen gelijk. Per huis zijn er slechts 1 of 2 leidinggevenden. Kortom: korte lijntjes, en een persoonlijke sfeer. Mail mij de brochure ‘Werken bij’

Wat ga je doen?

Je start de dagdienst met het begeleiden en ondersteunen van onze bewoners bij het wassen en aankleden. Gedurende de dag speel je in op de vragen en behoeftes van de bewoners. Dit varieert van een praatje, een wandeling maken, een spelletje doen, tafels dekken en afruimen en waar nodig hulp bij het eten. Samen met je collega’s zorg je voor een huiselijke en warme sfeer, waarin iedereen zich thuis voelt. In de avond zorg je voor rust en ontspanning en begeleid je de bewoners op hun tijd naar bed.

Wat wij bieden

  • Goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO VVT, plus een paar extra’s. Hier lees je alle arbeidsvoorwaarden;
  • Eigen regie vinden we niet alleen belangrijk voor bewoners. Ook als medewerker krijg je ruimte om veel zelf te bepalen. Kijk maar eens naar dit filmpje van Jacqueline.

Wat wij vragen

  • Diploma Helpende niveau 2 of 2 Plus;
  • Bij voorkeur ervaring in de zorg voor mensen met dementie;
  • Een positieve en empathische instelling;
  • Flexibiliteit om alle diensten te draaien, uiteraard in overleg.

Sfeer proeven?

Benieuwd of werken bij Het Gastenhuis iets voor je is? Kijk onderstaande video van Priscilla. Meer video’s zie je op onze Bij ons kijken-pagina. Vraag de Werken bij-brochure aan. En ga even neuzen op Facebook of ons YouTube-kanaal!
Lees verder

Vacature

Kok/kookliefhebber Leusden

Kook jij graag voor groepen in een sociale, huiselijke setting? Waar jij alles regelt van inkoop t/m receptuur? Vind je het een uitdaging om in te spelen op de smaak van onze bewoners? En hen bij het koken te betrekken? Dit is je kans!
  1. Kleinschalige, huiselijke ouderenzorg met open deuren;
  2. Veel vrijheid, uren in overleg;
  3. Een plek waar je wordt gezien en gewaardeerd;
  4. Prima CAO-arbeidsvoorwaarden, incl. pensioen, eindejaarsuitkering en extra’s;

Bijzondere werkplek

In dit Gastenhuis wonen 22 mensen met dementie. Je maakt je deel uit van een vast team van ca. 25 collega’s. Bewoners kunnen gewoon de deur uit voor een boodschap, ommetje of bezoek. In onze teams is iedereen gelijk. Per huis zijn er slechts 1 of 2 leidinggevenden. Korte lijntjes dus, en een persoonlijke sfeer. Mail mij de brochure ‘Werken bij’

Wat ga je doen?

Je kookt dagelijks vers en gezond voor onze bewoners en je collega’s. Je betrekt bewoners bij het koken: je hebt dus ook een sociale rol. Samen met je collega’s zorg je voor een gezellige sfeer. Jouw werkplek is een mooie open keuken voorzien van moderne apparatuur.

Wat wij bieden

  • Goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO VVT, plus extra’s. Hier lees je alle arbeidsvoorwaarden;
  • Je krijgt de vrijheid om te werken vanuit je creativiteit en gevoel. Kijk maar eens naar dit filmpje van Pieter.

Wat wij vragen

  • Bij voorkeur ervaring met het koken voor groepen;
  • Een koksdiploma is mooi, maar geen harde eis;
  • Je bent sociaal en geduldig;
  • Creativiteit, vindingrijkheid, buiten de regels durven denken;
  • Je houdt je aan de HACCP-wetgeving voor voedselveiligheid;
  • Je bent flexibel inzetbaar.

Sfeer proeven?

Benieuwd of werken bij Het Gastenhuis als kok iets voor je is? Kijk onderstaande video van Pieter. Meer video’s zie je op onze Bij ons kijken-pagina. Vraag de Werken bij-brochure aan. En ga even neuzen op Facebook of ons YouTube-kanaal!
Lees verder
Bekijk meer verhalen