Skip to main content
Uncategorized

Bezoek minister De Jonge bij start bouw De Trappenberg in Huizen

By 15 maart 2023november 21st, 2023No Comments
De Trappenberg kaart Gastenhuis

Bezoek minister De Jonge bij start bouw De Trappenberg in Huizen

De bouw van De Trappenberg in Huizen is officieel afgetrapt. Hier komen in 2026 twee kleinschalige Gastenhuizen voor mensen met dementie binnen een duurzaam woonzorggebied met 300 zorgwoningen voor jong en oud. Reden voor een viering met alle betrokkenen partijen en een bezoek van minister Hugo de Jonge.

In de Trappenberg, een initiatief van Amvest en Waterland Real Estate, komen 340 zorgwoningen voor 65-plussers en/of mensen met een zorgvraag. Zorg en wonen staan hier centraal. In de Trappenberg is plek voor senioren met een lichte tot middelzware zorgvraag en mensen met dementie kunnen terecht in ons nieuwe Gastenhuis.

Er komen twee zelfstandig opererende Gastenhuizen, die dementievriendelijke, open woonzorg gaan bieden. Ieder huis krijgt 21 appartementen en een team van ca. 25 (zorg)medewerkers.

Lees hier meer over het project De Trappenberg.

De Trappenberg kaart Gastenhuis

Actueel in Huizen

Vacature

Vrijwilliger

Zin om je nuttig te maken als vrijwilliger? Waarbij je gezellig onder de mensen bent, en het gevoel hebt dat je bijdraagt? Kom een paar uur per week geluksmomenten creëren voor een of meer van onze bewoners. In ons kleinschalige zorghuis met open deuren wonen 22 mensen met dementie. Als vrijwilliger geef je extra kleur aan hun leven. Door een activiteit te begeleiden, of samen op pad te gaan, misschien wel op de duofiets. Bewoners zullen er erg van genieten en ook de familie en ons team zal jouw hulp erg waarderen. Als je er regelmatig bent, bouw je een band op met bewoners en medewerkers.

Bijzondere werkplek met open deuren

In dit Gastenhuis wonen 22 mensen met dementie, en maak je deel uit van ons team van ca. 25 collega’s. Bewoners kunnen gewoon de deur uit voor een boodschap, ommetje of bezoek. Zij hebben hun eigen appartement, velen hebben hobby’s of dingen die ze graag doen. Sommigen hebben een huisdier. Je bent welkom een hapje mee te eten. Onze koks koken dagelijks vers en gezond. Kortom: een fijne en persoonlijke sfeer. Mail mij de brochure ‘Werken bij’

Voor jou?

Als vrijwilliger ondersteun je ons bijvoorbeeld een of tweemaal per week, gedurende een of meer uren. Je bent ook uitgenodigd bij gezellige bijeenkomsten, zoals met de kerst, pasen en koningsdag.

Contact leggen

Denk je dat het iets voor je is? Laat je contactgegevens achter via de solliciteer knop. De leidinggevende van dit Gastenhuis neemt dan contact met je op. We kijken ernaar uit je te ontmoeten!
Lees verder

Informatiebijeenkomst

Informatieavond over wonen bij

Op dinsdag 21 juli organiseren we een informatieavond over wonen bij Het Gastenhuis Huizen. Heeft u in…

Lees verder

Informatiebijeenkomst

Informatieavond over wonen bij

Op vrijdag 26 juni organiseren we een informatieavond over wonen bij Het Gastenhuis Huizen. Heeft u in…

Lees verder
Bekijk meer verhalen