Skip to main content
Uncategorized

Team Deurne klaar voor de start

By 5 oktober 2021No Comments

Team Deurne klaar voor de start

Nog maar een maand, dan is Gastenhuis Deurne open! Hier gaan we een liefdevol thuis bieden aan 22 mensen met dementie. Het team van 29 man, nou ja 25 vrouwen en 4 mannen, is compleet. Het bestaat uit zorgmedewerkers, facilitair medewerkers, gastvrouwen, koks, vrijwilligers, een pedicure en kapster. Afgelopen week kwamen zij voor het eerst bijeen in Grand Café Beekman & Beekman. Het werd een mooie en gezellige middag. Aan enthousiasme geen gebrek. Vanaf november gaan zij aan de slag onder de bezielende leiding van verpleegkundigen Oswald Verleg en Petro Klompen, die in de dienstwoning naast het huis komen wonen.

Er zijn nog enkele appartementen beschikbaar. Meer weten? Vraag onze digitale brochure aan, of neem contact op met Petro & Oswald via deurne@hetgastenhuis.nl of 06-20220453.

Actueel in Deurne

Vacature

Facilitair medewerker Deurne

Ben jij een beetje sociaal en krijg je voldoening van een mooi, verzorgd en schoon interieur? Hou je van werken in een zorgzame omgeving en in een divers team, waar iedereen gelijk is? Dit is je kans!
  1. Kleinschalige, huiselijke ouderenzorg met open deuren;
  2. Prima CAO-arbeidsvoorwaarden, incl. pensioen, eindejaarsuitkering en extra’s;
  3. Een plek waar je wordt gezien en gewaardeerd;
  4. Uren in overleg.

Bijzondere werkplek

In dit Gastenhuis wonen 22 mensen met dementie. Je maakt je deel uit van een vast team van ca. 25 collega’s. Bewoners kunnen gewoon de deur uit voor een boodschap, ommetje of bezoek. Per huis zijn er slechts 1 of 2 leidinggevenden. Korte lijntjes dus, en een persoonlijke sfeer. Mail mij de brochure ‘Werken bij’

Wat ga je doen?

Je zorgt dat onze hal, gangen, trappenhuis, huiskamer, toiletten en de appartementen van onze bewoners fris en schoon zijn. Ook draag je bij aan de fijne en persoonlijke sfeer in dit Gastenhuis, en aandacht voor onze bewoners. Af en toe pak je samen met een collega een grotere klus aan, zoals ramen lappen of het opruimen van de berging.

Wat wij bieden

  • Goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO VVT, plus extra’s. Hier lees je alle arbeidsvoorwaarden;
  • Onderdeel uitmaken van een fijn team. Kijk maar eens naar dit filmpje van Pieter.

Wat wij vragen

  • Affiniteit met ouderenzorg;
  • Verantwoordelijkheidsgevoel, nauwkeurigheid;
  • Je bent sociaal en geduldig;
  • Je bent flexibel inzetbaar.
Lees verder

Carnaval vieren in Deurne

Terwijl de rest van Nederland uitrust van de carnavals festiviteiten, kijken we in Het Gastenhuis Deur…

Lees verder

Mooi het jaar afsluiten

Bij Het Gastenhuis Deurne hebben ze een jaar afgesloten vol mooie herinneringen en momenten. De locati…

Lees verder
Bekijk meer verhalen