Skip to main content
Uncategorized

Carnaval vieren in Deurne

By 13 maart 2026maart 24th, 2026No Comments

Carnaval vieren in Deurne

Terwijl de rest van Nederland uitrust van de carnavals festiviteiten, kijken we in Het Gastenhuis Deurne terug op prachtige carnavalsdagen. We begonnen het feest met een echte verkiezing, waarin we Mia en Annie tot prinsessen kroonden. Samen lazen ze de proclamatie voor en beloofden ze een fantastisch feest voor iedereen.

Vijf dagen lang liepen we elke dag de polonaise. Dat zorgt direct voor gezelligheid en houdt iedereen mooi in beweging. Daarnaast brachten de prins van Deurne en zijn gevolg ons een bezoek en genoten we van een optreden van de dansmarietjes. Met Brabants bont op de tafels maakten we de sfeer compleet. We sloten de week traditioneel af met haringhappen.

We merken echt hoe carnaval leeft bij de bewoners. De muziek, de saamhorigheid en de bekende tradities brengen vanzelf een lach op de gezichten. We kijken terug op een week vol waardevolle momenten in Deurne.

Actueel in Deurne

Mooi het jaar afsluiten

Bij Het Gastenhuis Deurne hebben ze een jaar afgesloten vol mooie herinneringen en momenten. De locati…

Lees verder

Het Gastenhuis Deurne viert 4-jarig bestaan

Het Gastenhuis Deurne heeft recent haar 4-jarig bestaan gevierd.  Een feestelijk versierde huiskamer,…

Lees verder

Een dag met een gouden randje

In alle vroegte hangt een collega in Deurne een mooie stoffen vlaggenlijn op en dekt de tafels voor he…

Lees verder
Bekijk meer verhalen