Skip to main content
Uncategorized

Tijd voor een feestje!

By 8 september 2022No Comments

Tijd voor een feestje!

Het alweer 3-jarig bestaan van het Gastenhuis Roden was een goede gelegenheid om samen met bewoners, team en vrijwel alle families een feest te vieren. En gelukkig konden we dat weer doen na een lange periode met COVID perikelen.

Het plan was een tuinfeest, waar iedereen elkaar onder het genot van een hapje en drankje zou kunnen ontmoeten en bijpraten. Op 3 juni was het zover, en de weergoden waren ons gunstig gezind. Het terrein versierd met vlaggen en ballonnen, verschillende zitjes in de tuin, een haringkar met allerlei heerlijke visgerechten, een heuse pizzabakker met een mobiele houtoven, heerlijke zelfgemaakte salades en natuurlijk de altijd in de smaak vallende frietjes en saté: het was er allemaal en iedereen liet het zich goed smaken.

Met ongeveer 60 bezoekers kunnen we constateren dat iedereen toe was aan een feestje. Een heerlijke dag, waarin nog maar weer eens bleek hoe belangrijk en fijn het is dat families en vrienden zo betrokken zijn bij het wonen en leven van hun dierbaren in het Gastenhuis.

Op naar het volgende feest!

Actueel in Roden

Medewerkers

‘Ik ben verpleegkundige én gesprekspartner’

Na een loopbaan van 45 jaar in de zorg nam Kees de Wolf deze zomer afscheid van Het Gastenhuis in Rode…

Lees verder

College “klussen en verbouwen” in Roden

Bij Het Gastenhuis Roden hebben de bewoners met veel genoegen een college over “klussen en verbouwen i…

Lees verder

Samen bakken met leerlingen

Leerlingen van het Alfa College in Roden zijn op bezoek geweest in Het Gastenhuis Roden. Samen met een…

Lees verder
Bekijk meer verhalen