Skip to main content
Uncategorized

Komst Gastenhuis Kerkdriel in Brabants Dagblad

By 8 december 2020mei 17th, 2021No Comments

Komst Gastenhuis Kerkdriel in Brabants Dagblad

Vandaag verscheen een leuk artikel over ons nieuwe Gastenhuis in Kerkdriel in het Brabants Dagblad. We openen in april 2021, en hebben nog enkele appartementen beschikbaar voor mensen met dementie.

Actueel in Kerkdriel

Vacature

Vakantiekracht Facilitair Medewerker

Ben jij een beetje sociaal en krijg je voldoening van een mooi, verzorgd en schoon interieur? Hou je van werken in een zorgzame omgeving en in een divers team, waar iedereen gelijk is? Dit is je kans!
  1. Kleinschalige, huiselijke ouderenzorg met open deuren;
  2. Prima CAO-arbeidsvoorwaarden, incl. pensioen, eindejaarsuitkering en extra’s;
  3. Een plek waar je wordt gezien en gewaardeerd;
  4. Uren in overleg.

Bijzondere werkplek

In dit Gastenhuis wonen 22 mensen met dementie. Je maakt je deel uit van een vast team van ca. 25 collega’s. Bewoners kunnen gewoon de deur uit voor een boodschap, ommetje of bezoek. Per huis zijn er slechts 1 of 2 leidinggevenden. Korte lijntjes dus, en een persoonlijke sfeer. Mail mij de brochure ‘Werken bij’

Wat ga je doen?

Je zorgt dat onze hal, gangen, trappenhuis, huiskamer, toiletten en de appartementen van onze bewoners fris en schoon zijn. Ook draag je bij aan de fijne en persoonlijke sfeer in dit Gastenhuis, en aandacht voor onze bewoners. Af en toe pak je samen met een collega een grotere klus aan, zoals ramen lappen of het opruimen van de berging.

Wat wij bieden

  • Goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO VVT, plus extra’s. Hier lees je alle arbeidsvoorwaarden;
  • Onderdeel uitmaken van een fijn team. Kijk maar eens naar dit filmpje van Pieter.

Wat wij vragen

  • Affiniteit met ouderenzorg;
  • Verantwoordelijkheidsgevoel, nauwkeurigheid;
  • Je bent sociaal en geduldig;
  • Je bent flexibel inzetbaar.
Lees verder

Op pad met Het Gastenhuis Kerkdriel

De bewoners van Het Gastenhuis Kerkdriel hebben een leuke dag gehad. Ze zijn op pad geweest met een to…

Lees verder

Vier jaar Het Gastenhuis Kerkdriel

Eind april vierden we een bijzonder moment: vier jaar geleden kregen we de sleutel van Het Gastenhuis…

Lees verder
Bekijk meer verhalen