Speeddaten
Ben je op zoek naar je droombaan in de ouderenzorg? Kom dan speeddaten in Amsterdam-Noord. Voor onze nieuwe locatie in Amsterdam Overhoeks zoeken we enthousiaste zorgprofessionals voor de rollen Verzorgende IG, Verzorgende IG nachtdienst en Verpleegkundige. Tijdens onze Speeddate Dagen maak je kennis met ons, onze visie én onze unieke werkwijze in de dementiezorg.
Unieke werkwijze?
Vertel me meer…
Bij Het Gastenhuis vragen we je te vertragen zodat je oprechte aandacht en zorg aan de bewoners verleent. Dat betekent dat je naast de reguliere zorgtaken ook tijd hebt voor een wandeling, boodschap om de hoek, spelletje of gewoon samenzijn. Je leeft en werkt in het ritme van de bewoner. Zo thuis als mogelijk, dat is het doel.
Wist je dat collega’s ons
een 8,2 geven?
Dat komt door:
- Veel inspraak door korte lijnen en weinig hiërarchie
- Zo min mogelijk procedures
- Tijd voor oprechte aandacht en persoonlijke zorg
- Je eigen talenten inzetten en ontwikkelen

Do 15 mei
10.30 - 16.00
Speeddaten in Amsterdam-Noord
Sausalitolaan 310
Di 20 mei
10.30 - 16.00
Speeddaten in Amsterdam-Noord
Sausalitolaan 310
Speeddaten: geen gedoe en
lekker persoonlijk
Op dinsdag 15 april, donderdag 24 april, donderdag 15 mei en dinsdag 20 mei krijg je de kans om kennis te maken tijdens korte speeddate rondes. Is er een match? Dan mag je direct solliciteren, zonder CV en motivatiebrief. Geen gedoe en lekker persoonlijk. Precies wat we belangrijk vinden binnen Het Gastenhuis.

Programma Speeddate Dagen
Van 10.30 – 16.00 uur
Je bent van harte welkom vanaf 10:30 uur. Meld je aan en kom langs voor het Speeddaten met Marloes en José (locatiemanagers) en andere collega’s uit ons team. Tijdens de speeddates maken we kennis en kun je allerlei vragen stellen. De dag duurt uiterlijk tot 16.00
Locatie Speeddate Dag
De Speeddate Dag vinden plaats in Het Gastenhuis Amsterdam Overhoeks.
Sausalitolaan 310
1031 KE Amsterdam
Veelgestelde vragen over de Speeddate Dagen en over werken bij Het Gastenhuis.
De Speeddate dagen zijn bedoeld voor zorgprofessionals zoals: VIG'ers en Verpleegkundigen. We zijn op zoek naar een verpleegkundige, Verzorgende IG en Verzorgenden IG nachtdienst. We zijn op zoek naar VIG'ers (ook nachtdienst) en Verpleegkundigen . Alle openstaande vacatures in Amsterdam Overhoeks vind je hier: Vacatures Amsterdam Overhoeks. Staat je baan er niet tussen? Dan mag je ook een open sollicitatie sturenvia de website. Ja, in Amsterdam zijn we op dit moment specifiek op zoek naar geschoolde zorgmedewerkers van niveau 3 t/m niveau 5. We willen dat bewoners zo thuis als mogelijk leven. Natuurlijk moeten we de juiste zorg bieden. Maar welzijn is net zo belangrijk. Dat zit in kleine momenten zoals een wandeling, samen een boodschap halen, een spelletje doen, een fijn gesprek of gewoon even samenzijn. Maar ook in het ritme volgen van iedere bewoner, hoe hij of zij het graag wil.
Voor wie zijn de Speeddate Dagen?
Welke vacatures hebben jullie open staan in Amsterdam?
Heb ik een zorgdiploma nodig om bij jullie te werken?
Wat maakt Het Gastenhuis anders dan andere zorginstellingen?